o tawernie

Restauracja Tawerna Toscana powstała 1 lipca 2005 roku z wielkiej miłości i pasji do gotowania. Jest ona doskonałym miejscem do wspólnego biesiadowania. Właściwie dobrane menu, odpowiedni sposób przyrządzania i podania dań, przyjemna atmosfera i muzyka decydują o udanym przyjęciu rodzinnym lub spotkaniu biznesowym.

Szef kuchni proponuje potrawy kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości organizujemy przyjęcia okolicznościowe i catering, które sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom smakowym.

Nasze potrawy są wyjątkowo obfite, zarówno smakowo, jak i ilościowo. W menu obok makaronów w rozmaitych sosach znajdą Państwo również wyśmienicie przyrządzone mięsa i owoce morza. Tawerna Toscana to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie rozpoczynając od sałatek, poprzez zakąski, zupy, pasty na obfitych daniach głównych i deserach kończąc.

Uśmiechnięta barmanka zaspokoi pragnienie pyszną kawą, koktajlem, piwem, wymyślnym drinkiem lub czymś mocniejszym.

Restauracja Tawerna Toscana to wymarzone miejsce na obiad lub kolację w gronie przyjaciół, rodziny bądź bliskich sercu osób.

Niepowtarzalna atmosfera i kameralny wystrój wnętrz sprawi, że Państwa wizyta stanie się niezapomnianą kulinarną przygodą. Zachęcamy do poszerzenia swoich kulinarnych doświadczeń i odkrycia nowych potraw, które z pasją dla Państwa przygotujemy. Kulinarne specjały są komponowane z wielką starannością w zależności od pory roku, a tym samym dostępności świeżych składników.

Duży wybór win pozwoli Państwu delektować się smakiem, a subtelna muzyka i profesjonalna obsługa dokończą dzieła.

Od samego początku przyświeca nam motto: „Zawsze smacznie i elegancko”, to właśnie ono jest wyznacznikiem naszej pracy, tak by wszyscy mogli jednogłośnie stwierdzić, iż Tawerna Toscana to najsmaczniejsze miejsce w Pile.